Budai Zolka - "Bebeszélve" kötetbemutató 2010. március 13.

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Bero2010. február 21. 15:56

Irigykedni? Nincs mire...

Colletus2010. február 21. 15:49

Kérlek engedjétek meg, hogy személyes véleményem hozzátegyem az elhangzottakhoz!

Zolkát megkérdezték a történtekről, mivel itt is tevékenykedett Arszak, a vershez írt komment pedig nagyon is fontos jel volt arra, hogy esetleg valamire készül. Attól, hogy nem mást kértek fel, mondjuk az oldal főszerkesztőjét, még nem kell irigykedni. Zolka véleményt mondott egy hírhez, nem pedig celebműsorokban pózolt Kiszel Tündével. Bolhából elefántot nem kell csinálni... Szerintem!

rosa2010. február 21. 14:33

Zolka !Kolombuszi a kérdés : Mi volt előbb a kötet vagy a címe ?

Törölt tag2010. február 21. 12:04

Törölt hozzászólás.

Diacska2010. február 21. 00:56

Fantasztikus ez a diszkurzus.....
El vagyok ragadtatva...
Mondjuk nekem is meg van a véleményem mondjuk a személyiségzavarról meg a fehérmájuságról....
Még sem ott vitatom,ahol nincs helye :)

Pifou2010. február 20. 22:49

Meglesz  :)))  ;)

CriticalGirl2010. február 20. 22:06

Igazad van Pifou.. próbáltam lezárni, cs.. nem sikerült..  XD XD
Menjetek minél többen a kötetbemutatóra ;)

És fotózzatok meg majd meséljetek lécci..  :))

benmar2010. február 20. 21:42

Gratulálok Zolka!

Black2010. február 20. 21:36

jézus...

Pifou2010. február 20. 21:26

Nyissatok egy vita topikot.. Szerintem Zolkának épp elég amit kap ezzel kapcsolatban, maradjatok annál amit a cím is mutat :Budai Zolka - Bebeszélve kötetbemutató 2010. március 13.
 ;)

CriticalGirl2010. február 20. 21:01

tisztában vagyok vele.. végig olvastam.. éppenséggel csak ez az amiből jött le ez elsősorban.. de mind1..

Amúgy igazad van.. sokat jártam iskolába.. már kezd sok(k) lenni..

furjanos2010. február 20. 20:30

Persze, természetesen!

Törölt tag2010. február 20. 20:29

Törölt hozzászólás.

furjanos2010. február 20. 20:26

vagyok

rosa2010. február 20. 20:25

Látom te is sokat jártál iskolába .'' Én ebből arra következtettem, hogy ,, és akkor észrevettem ,hogy a mondat tovább volt :Csak most szerezz egy fogkefét ,mert téged költővé neveztek ki ,13-án ki is tüntetnek . Mint magyar költőt egy lapon említenek majd Arany Jánossal ,József Attilával -100 év múlva egy esszében valami lelkes ember így fogja leírni : -Budai Zoltánt olvasva egyértelműen kiderül ....hát röviden ez volna a demokrácia valódi arcának hatása a magyar költészetre a 21.században .

Törölt tag2010. február 20. 20:20

Törölt hozzászólás.

CriticalGirl2010. február 20. 20:20

én nem gyógyszerekre gondoltam..
sok figyelemre, foglalkozásokra.

nem tartom magam lángelmének, de azért köszi, hogy ilyen posztra emeltél.

˝Csak most szerezz egy fogkefét ,mert téged költővé neveztek ki ,13-án ki is tüntetnek .˝ írtad Te. Én ebből arra következtettem, hogy a kötetre gondolsz.. Ugyanakkor nem gondolom, hogy ettől majd mindenki elkezd kutatni ˝Budai Zolka a költő˝ után... Ezzel hírnevet aligha lehet szerezni.. nem ish gondolom, hogy lett volna ebben valami hasonló szándék..

Na még egyszer megpróbálom a magam részéről zárni a témát.

rosa2010. február 20. 20:11

Ki mondta ,hogy a kötetről van szó ? A szereplésről ,a nyilatkozatról . Te lángelme ! Tudod te ,hogy milyen hatással vannak a pszihiátrián használt gyógyszerek egy egészséges emberre ?

rosa2010. február 20. 20:05

Meg itt van egy huszonegy éves kissrác aki tök nem érti ,hogy miért kapták fel ,felkérdezik a médiába ,olyan válaszokat ad amit maga sem gondol komolyan a Karabász Barabás-nak (ez a bábmester neve a Pinnocchióból )mert csak a lé meg a jó közvélemény a fontos ,terelni a figyelmet a (homo sapiens sapiens intelligens) tevékenységéről ,hogy mennyire átlátszó ez az egész egymás****-ébe fújkálás.

CriticalGirl2010. február 20. 20:02

rosa.. én nagyon nem értek Veled egyet.. ha jól tudom - de javíts ki ,ha nem így történt - a médiában nem votl szó Zolka kötetéről..
és minekután Zolka kifejezetten jó verseket ír - ezt tagadhatatlan - nem hiszem, hogy a jövőben ˝Budai Zoltán - a költő aki véleményt mondott társáról˝, hanem mint ˝Budai Zolka - a szerző˝ fog az archívumokban szerepelni ˝ahol majd egy pattanásos egyetemista˝ (,hogy Hajós Andrást idézzem) megtalálja őt, hogy anyagot gyűjtsön életrajza megírásához  ;P
Nem hiszem, hogy az anyja öngyilkosságba hajszolná, mellesleg hozzátenném, hogy a pszichiátriai eredmények tekintetében biztos, hogy egy figyelt helyre kerül, ahol nem hagyják, hogy öngyilkosságig fajuljanak a dolgok..