Harmadik mondat - A kezed ügyébe kerülő könyv 123. oldalának 3. mondatát írd ide!

A kezed ügyébe kerülő könyv 123. oldalának 3. mondatát írd ide! :)

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

BZ2012. április 25. 19:04

Sajnos csak 64 oldalas.  :(

designo2012. április 25. 18:56

Ezt a hozzászólást a szerzője törölte.

designo2012. április 25. 18:55

Ezt a hozzászólást a szerzője törölte.

designo2012. április 12. 11:53

Ezt a hozzászólást a szerzője törölte.

Törölt tag2012. április 11. 22:15

Törölt hozzászólás.

M.J.Kata2012. április 11. 21:54

''Valóban szép lehet - bár most éppen nagyon sápadt, ideges, szája vértelen és meg-megremegő.''

Láng György: PRÍMAVERA

Törölt tag2012. március 15. 08:25

Törölt hozzászólás.

Sheldon2012. március 15. 01:21

Magyar Tudományos Akadémia: A magyar helyesírás szabályai (14. kiadás)

123. oldalon ez az egyetlen szó áll: Szótár

Éppen ez a könyv volt a kezemben.  :))))

 :S

Sheldon2012. március 13. 19:56

''Szótár''

 :S

kapocsi.ancsa2012. március 13. 19:51

'' S mi tapasztalható a fejben? Enyőke''
Vavyan Fable: Mogorva nyár

Sziszka002012. március 12. 21:45

''Az a kis féreg...''

Törölt tag2012. március 12. 21:36

Törölt hozzászólás.

M.Laurens2012. március 12. 00:58

'' Forgassuk meg a zsemle morzsában és süssük ki olajban vagy zsírban. '' Úgy is hiába olvasom, mert akkor is a feleségem fogja kisütni ! Én csak azért olvasom, hogy tudjam mit kérek ebédre  :)))

Radl2012. március 12. 00:44

''Nos:hová lett az a keserű, csípős feminizmusotok?''
Oriana Fallaci: A harag és a büszkeség

Sas532012. február 21. 20:27

De arra emlékezni fog, hogyan tanította kerékpározni, s ha elesett, milyen gondosan ápolta a sebes térdét. Majd emlékezni fog arra is, hogy a csintalanságáért nem verte félholtra az apja, de tanította és magyarázott. Tudott megbocsátani, számíthatott rá és bízhatott benne, nem kellett titkolózni, rettegni tőle!
Dr. Tapolyainé Bartha Gizella: Apám, hol vagy?

Aphrodite772012. február 20. 10:38

''A cziprust már az ókorban használták a rómaiak és görögök a sírokon, mint a szomorúság jelvényét. A cziprus általában véve jellemző növény Európa déli részein, nevezetesen Görög- és Olaszhonra nézve.'' (Pokorny Alajos: A növényország képes természetrajza középtanodák alsó osztályai számára, Bp.-Prága, 1880)
Elnézést a két mondatért, de olyan aranyos, nem hagyhattam ki.

Felice1732012. február 18. 11:27

''Ugyanakkor az etruszkok népüknek meghatározott élettartamot tulajdonítottak, elfogadva mind a hanyatlás, mind a néphalál koncepcióját, ami más ókori népeknek is befolyásolta a látásmódját.''

Pál József: Világirodalom

Törölt tag2012. február 17. 21:38

Törölt hozzászólás.

M.Laurens2012. február 17. 19:22

Most került a kezembe egy neves cég használati útmutatója. Mivel a dokumentum titkos, ezért a cég nevét kiikszeltem.
---------------------------------------- ----
Figyelem!........
A xxxxxxxxx cég ezzel az anyaggal kapcsolatban semmiféle garanciát nem vállal. Ebbe
beleértòdik a forgalomképességet, valamint a meghatározott felhasználási célra való
alkalmasságot illetò implicit garancia is, de nem korlátozódik ezekre.
A xxxxxxxxx nem felel a jelen szövegben elòforduló esetleges hibákért, sem az ennek
az anyagnak a közlésébòl, alkalmazásából vagy felhasználásából eredò esetleges károkért.
E dokumentum bármely részét lefénymásolni, sokszorosítani, vagy más nyelvre lefordítani a xxxxxxxxxx elòzetes írásbeli jóváhagyása nélkül tilos.
---------------------------------------- -----
Most jól kinézek  :)) Vettem egy hadititoknak számító nyomtatót, amit ha rosszul kezelek elvsznek bilincsbe verve .  :)))

Ui: bocsánat most látom, hogy ez több mint egy mondat, megyek és feljelentem magam  :))))))

M.J.Kata2012. február 17. 19:18

''Engem meg is röntgenezett akkor...''
/ Jankovics Éva: Az ötödik napon /