Humorlap

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Törölt tag2008. november 16. 17:58

Törölt hozzászólás.

Moonspell2008. november 16. 11:35

Rendőr találkozik a jótündérrel:
-kívánj egyet és én teljesítem (tündér)
-jó napot kívánok (rendőr)

Ametist2008. november 16. 08:00

Múzeumban - Az egyik látogató kimerülten rogy le a terem közepén kiállított díszes trónszékre. A teremőr felháborodva szól rá: ''De asszonyom, nem látja, hogy ez Nagy Károly széke?'' Mire a válasz: ''Ne izguljon, ha látom, hogy jön, azonnal fölpattanok róla!''

Ametist2008. november 16. 07:18

Miért nem? Írj!!!

benmar2008. november 15. 23:50

-O-

benmar2008. november 15. 21:37

Agresszív kismalac vagyok: nem írok!!!!!

janow2008. november 15. 21:32

Három prostit igazoltat a rendőr. Foglalkozásuk?
- Kertész
- Hogyhogy?
- Melegágyból melegágyba.
-Hát maga?
- Matematikus. Összeadom magam a főnökömmel és kivonom a munka alól.
- És a magafoglalkozása?
- Pont.
- Mi az, hogy pont?!
- Pont olyan qrva, mint ezek ketten, csak én nem tudom olyan szépen kifejezni magam.

janow2008. november 15. 15:43

Két prosti beszélget:
- Te mit kérsz a Mikulástól?
- Tízezret, mint a többitől.

janow2008. november 15. 14:08

Mi a legbiztosabb jele a férfi öregedésének?
A reggeli merevedés nyakban kezdődik.

viharhangya2008. november 15. 11:32

meséli a csiga a rendőrnek hogy történt a baleset:
-Tépek keresztül a réten ,egyszercsak kinőtt előttem egy gomba...

Remorseless2008. november 15. 10:34

Marie  :)

Marie_Marel2008. november 15. 08:56

Egy este egy unoka a nagyapjával beszélgetett , egyszer csak hirtelen megkérdezte:

- Nagyapa, hány éves is vagy?
A nagyapa így válaszolt:
- Hadd gondolkozzam egy kicsit!

A televízió, a gyermekbénulás elleni védőoltás, a fénymásoló gép, a kontaktlencse és a fogamzásgátló tabletta előtt születtem. Nem volt még radar, hitelkártya, lézersugár és pengekorcsolya.

Még nem találták fel a légkondicionálót, a mosogatógépet, a szárítógépet (a ruhát egyszerűen kitették száradni a friss levegőre).

Az ember még nem lépett a Holdra, és nem léteztek sugárhajtású utasszállító repülőgépek.

Nagyanyád és én összeházasodtunk és azután együtt éltünk, és minden családban volt apuka és anyuka. Én a számítógép, a kétszakos egyetemi képzés és a csoportterápia előtt
születtem.

Az emberek nem analizáltatták magukat, legfeljebb amikor az orvos vér- vagy vizeletvizsgálatra küldte őket.

25 éves koromig minden rendőrt és férfit ''uram''-nak szólítottam, minden nőt pedig ''asszonyom''-nak vagy ''kisasszony''-nak.

Párjuk a galamboknak és a nyulaknak volt, de nem az embereknek.

Az én időmben ha egy hölgy felszállt az autóbuszra vagy a villamosra, a gyerekek és a fiatalok mindenki másnál hamarabb álltak fel, hogy átadják neki a helyüket, de ha állapotos volt, a helyére kísérték és - ha kellett - megváltották a jegyét és odavitték neki.

A nő elsőként lépett liftből ki; alátolták a széket, hogy leülhessen; egy férfi sosem üdvözölt úgy egy nőt, hogy ne állt volna fel, ha éppen ült, kinyitotta előtte az autó vagy bármi más ajtaját, és a férfi segített neki levenni a kabátját.

Az én időmben a szüzesség nem okozott rákot, és a családi erény bizonyítéka volt a lány és a tisztaságé a férj számára.

A mi életünket a tízparancsolat, a józan ész, az idősebbek és az érvényes törvények tisztelete szabályozta.

Bennünket megtanítottak arra, hogy különbséget tegyünk jó és rossz között, és hogy felelősek vagyunk tetteinkért és következményeikért.

A komoly kapcsolat azt jelentette, hogy jóban voltunk unokatestvérekkel és barátokkal.

Ismeretlen volt a vezeték nélküli telefon, a mobiltelefonról nem is beszélve.

Sosem hallottunk sztereó zenéről, URH rádióról, kazettákról, CD-ről, DVD-ről, elektromos írógépekről, számológépekről (még mechanikusakról sem, hát még hordozhatókról).

A ''notebook'' jegyzetfüzet volt.

Az órákat naponta felhúzták.

Semmi digitális nem létezett, sem órák, sem világító számos kijelzők a háztartási gépeken.

Gépeknél tartva: nem voltak pénzkiadó automaták, se mikrohullámú sütők, se ébresztőórás rádiók. Hogy videomagnókról és videokamerákról ne is beszéljünk.

Nem léteztek azonnal előhívott színes fényképek. Csak fekete-fehér képek voltak, előhívásuk és másolásuk több mint 3 napig tartott. Színes képek nem léteztek.

Nem hallottunk Pizza Hutról vagy McDonald'sról, se az instant kávéról, se a mesterséges édesítőkről.

Az én időmben a fű olyasmit jelentett, amit nyírtak, nem szívtak.

Mi voltunk az utolsó nemzedék, amely azt hitte, hogy egy asszonynak férjre van szüksége ahhoz, hogy gyereke legyen.

- És most mondd, szerinted hány éves vagyok!
- Hát, nagyapó, biztosan több, mint 200! - felelt az unoka.
- Nem, kedvesem, csak 60.

BZ2008. november 15. 04:36

Bogaro, ezt hallgasd, egy magyar tanár azt mondta Biblia oktatása közben:

-Noé kiállt a bárka ablakába és eleresztett egy galambot!

Jeee!

Bogaro2008. november 14. 21:12

Hát az cumi lenne  :D, de igazából nem érdekelne  :D

laszlogyori2008. november 14. 17:36

És most képzeld el, ha az osztályfőnököd is Poet tag lenne, és elolvasná, amit írtál.  :-D

Bogaro2008. november 14. 17:22

Én akkor of-mtől idéznék, fizikaórán hangzottak el a következők, pont ma  ;)

''Azért kell a kazánhoz/kályhához jól megépített kéményrendszer, mert a forró füstben nagyon sok a vízpára, és ez kicsapódva benedvesítheti a kéményt ''

Már nem azért, de a füstben nem nagyon van pára  :D

Meg szerinte (fizikatanár!) a hidrogén cellás autó OXIGÉNT termel. Már nem azért, de vizet  :D

jagosistvan2008. november 13. 23:03

Látom Zolka közös élményeink vannak  :P

BZ2008. november 13. 22:35

Nem vagyok sze*xmániás, csak már gyerekkoromba is mondtam anyának, hogy inkább a nagyi pisiltessen, mert neki jobban remegett a keze!  ;)

laszlogyori2008. november 13. 21:04

Hü**e vagyok, ments ki innen.  :D

janow2008. november 13. 20:45

Ez nagyon jó :-)))))))))

Az oldalon sütiket (cookie-kat) használunk egyes funkciók (úgy mint belépés vagy beállítások elmentése) biztosításához, valamint biztonsági okokból. Harmadik féltől származó sütiket használunk a megjelenő reklámok személyre szabása és statisztikai adatok gyűjtése érdekében. A sütikről részletes tájékoztató olvasható adatvédelmi tájékoztatónkban. A süti beállításokat lehetőség van személyre szabni ezen az oldalon vagy az "Elfogadom" gombra kattintva hozzájárulhatsz az összes süti használatához.Elfogadom