Kávéház a Tejút végén

Napközben (szolid??) irodalmi kávéház, este viszont itt ver tanyát a Magányos Vagányok Klubja. a mixerlányokon sakáltanyás blúz a színpadon + élőben soul a blues

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

voodoo2014. október 27. 22:47

@palko64: @jusziko: Most vettem észre, hogy elszaladt az űr-idő... én is szaladok utána... jó éjt, viszlát, és kösz a halakat  :)

palko642014. október 27. 22:45

@voodoo: Ettől megdőlteeem!! :) :)
Brutál egy humanoid vagy! :)

voodoo2014. október 27. 22:42

@jusziko: menj csak, amúgy is kimonó napod volt ma, majd vasárnap ledolgozod...  :-) És ne robotolj annyit, féltékeny lesz 3CPO-ra alfarim... Na mondd ki 3x gyorsan egymás után szriszípió és mehetsz is  :))
@palko64: az a sün létezik b+, és hetekig nem tudtam mit énekel a reklám végén... baromira bosszantott, mennyi időmet elvett a találgatással...próbáltam szájról is olvasni, de ki tud itt sünül?? ... szóval sok időmet elrabolta... de a zeszemet neemm...  :)

palko642014. október 27. 22:39

@voodoo: @jusziko:
Szép álmokat!
Csak azt mondja meg valaki holnap milyen ...ide mit írjak nap helyett... lesz?

jusziko2014. október 27. 22:30

@palko64:  :)))))))

jusziko2014. október 27. 22:28

@voodoo: Főnök, lelépnék, mert holnap málenykij Robot lesz...
Innentől önki-szolgáló a bárpult  :)

palko642014. október 27. 22:25

@jusziko:
Akkor már csak egy stúdió kell, hogy felvegyük az egészet még egyszer, és az oroszokat megüti a guta! :)

jusziko2014. október 27. 22:22

@palko64: Ez már térugrás Pali! Te vagy az első ember, aki szkafanderben ivott a Tejút végén egy zug pálinkafőzdében le nem főzött kávé helyett magyar bort. Armstrong neve máris halványodik az esti csillagfényben!

palko642014. október 27. 22:16

Én már mos megszerettem ezt a helyet. Hirdetem a házam...

palko642014. október 27. 22:15

@voodoo: Létezik a kék tüskéjű, beszélő sündiszóóó?
Én azt hittem, hogy csak a az esti 3 palack rizling miatt.... :) :)

jusziko2014. október 27. 22:13

@voodoo: és ha vízbe esel, még az életedet is megmentheti! Már ha fel van fújva...  :)

palko642014. október 27. 22:12

Megpróbáltam szkafanderben inni, és sikerült!! :) :)
Hosszú lépés 1 embernek, de akkor mekkora lépés az Emberiségnek?

voodoo2014. október 27. 22:12

@palko64: naná. de inkább mégis teleportálhatnánk a hazai pálinkát... a cefreszagra meg idegyűlnek a környékről a Goa’uldok. A zárjegyeket majd feltesszük az e-bay-re. A jofogasra ne, mert egy percig se bíznék + egy kék tüskéjű, beszélő sündisznóban...

jusziko2014. október 27. 22:03

@palko64:  :)) láttam én is  :))

palko642014. október 27. 22:00

@jusziko: A Kató néni tehene délután edzett egy jót pár oldallal visszább, hogy zsírmentes tejet adjon, vagy mi... :)

voodoo2014. október 27. 22:00

@designo: a guminő viszont az első lépés a szabadság felé, és mekkora előnyökkel: nem beszél bele a dolgaimba, sose fáj a feje, nem áll eléd, ha megy a meccs, nincs anyukája stb... és válás sincs... Így mennyire egyszerűbb....

Egy férfi bemegy a sz*x-shopba és kér egy guminőt. Erre az eladó:
- Na de uram, tegnap is vett egyet.
- Hagyja, szakítottunk..

jusziko2014. október 27. 21:59

@designo: na zúzzon az a voodoo child!  :)

jusziko2014. október 27. 21:58

@voodoo: két hete voltam csizmaországban, ott én is helyi bort ittam  :)
Itthon viszont csakis itthonit.

palko642014. október 27. 21:57

@voodoo: Engedélyezzük magunknak a szabad pálinkafőzést?
Van pár tonna szabályos zárjegyem is. Nemrég cseréltem pár méter használt szupravezetőért. :)

jusziko2014. október 27. 21:55

@palko64:
Palkó, ez Kató néni tehenéről jutott az eszedbe, aki épp most repült át a Tejúton?

Az oldalon sütiket (cookie-kat) használunk egyes funkciók (úgy mint belépés vagy beállítások elmentése) biztosításához, valamint biztonsági okokból. Harmadik féltől származó sütiket használunk a megjelenő reklámok személyre szabása és statisztikai adatok gyűjtése érdekében. A sütikről részletes tájékoztató olvasható adatvédelmi tájékoztatónkban. A süti beállításokat lehetőség van személyre szabni ezen az oldalon vagy az "Elfogadom" gombra kattintva hozzájárulhatsz az összes süti használatához.Elfogadom