MAGYAR KÖLTÉSZET NAPJA 2018. PÁLYÁZAT

pályázati kiírás

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

szederfalu2018. április 5. 22:36

https://blog.poet.hu/poet-palyazatok/2018-kolteszet-napi-palyazat-eredmenyhirdetes#hozzaszolas

Kis technikai malőr történt, de már újra működik 😊

szederfalu2018. április 5. 20:02

@csillogo: köszönöm Marika, de az értékelés a társaim érdeme 😊

csillogo2018. április 5. 17:42

 :)
Most olvastam a blogban, hogy 5-5 verset - tehát közösen írtátok az elemzéseket - amit írtam, azért helytálló, ismerve a másik két, Há zsűritagot Ők is hozzáértő vizsla szemmel, verstudással rendelkeznek !  :)

csillogo2018. április 5. 17:32

Szívből gratulálok a győzteseknek és a zsűrinek !
Kedves @szederfalu: élmény volt olvasni a verselemzéseidet - igazán örülök, hogy egészen konkrétan erről az oldaladról is mélyebben megismerhettelek - a saját költői világod is olykor egész egyszerűen elvarázsol - még akkor is, ha nem nyomom mindegyikre a lájkokat.!  :)
Köszönöm!

Twilight2018. április 5. 17:24

Köszi, köszi, köszi - öröm és bódottá!  :D

Gratula mindenkinek!!  :))

fernst692018. április 5. 13:18

Gratulálok minden résztvevőnek, a helyezetteknek külön is. Nagy köszönet a zsűri tagjainak és tisztelet azért a munkáért és időért, melyet a pályázatok átolvasására,értékelésére fordítottak. További sikeres alkotómunkát mindenkinek! E. Feri

szederfalu(moderátor)2018. március 24. 15:51

@pummogo: eredményhirdetés április ötödikén, ahogy a kiírásban is szerepel.

pummogo2018. március 24. 11:17

Kendőbe kötve van még a pályázati eredmény?

szederfalu2018. március 21. 05:09

Kedves Szerzők!
Lezárult a pályázatra szánt versek beküldésének lehetősége. Ma még felkerülnek az utolsó pillanatban beérkezett versek. Holnaptól a zsűri megkezdi az előválogatást.
Köszönjük a részvételt!

szederfalu(moderátor)2018. március 19. 08:40

Holnap éjfélig még pályázhattok  :)

Pera762018. március 15. 09:53

@FeketeHerceg: Én pl. a szép vers fogalma alatt a jót értem, akkor is, ha az csúf.
Ja, és nem a név számít. A vers.

szederfalu2018. március 15. 06:00

Még 5 napotok van pályázni ☺

szederfalu2018. március 8. 10:43

@FeketeHerceg: minden pályázat a zsűritagok véleményét tükrözi. Nekik akkor az tetszett. Mindenkinek mást jelent a szép.

FeketeHerceg2018. március 8. 10:05

@szederfalu: Nem kell ezen sajnálni semmit. Tudod mikor egy szép versem helyett , egy "galambszaros padról szóló vers jutott be. Hol egy öreg ember siratja a multját.. -Akkor inkább egy sort se irok. Mivel ott is az került be, aki szinte minden alkalommal irt, s ugy 10 éves előnye volt a pályázat irásban.

Igy nem is eröltetem ezt. Van helyettem ezer másik ember, ki töri az agyát hogy minél hatásosabb, hangazotosabb verset irjon.

szederfalu(moderátor)2018. március 7. 23:01

@FeketeHerceg: sajnálnom, de ahogy érzed  :)

szederfalu(moderátor)2018. március 7. 22:59

@hzsike: rendben  :)

FeketeHerceg2018. március 7. 22:19

Pályázatokkal sose volt pozitív élményem. Így nem is fogok egyire se írni. Ez van.

hzsike2018. március 7. 20:54

Elnézést kérek, most olvasom, hogy a címkét, majd a vers felkerülése után kell megadnom. Remélem sikerülni fog.  :)

hzsike2018. március 7. 20:49

Kedves "szederfalu"!

Néhány perce elküldtem a "kendőbe kötve" c. pályázatra írt versemet, de nem sikerült -azt hiszem- címkét adni hozzá az előírt szöveggel. A rendszer ezt írta ki a beküldés után:
"Versed jelenleg a moderátoroknál vár elbírálásra. A versed soron kívül kerül elbírálásra..."

Kérlek, ha szükséges lásd el légy szíves a versemet címkével, mert nekem sajnos, nem sikerült.

Köszönettel:H. Gábor Erzsébet (Zsike)

szederfalu(moderátor)2018. március 7. 07:41

@pummogo: rendben ☺