Mire gondolsz most? Írd le!
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
Perzsi.2026. június 4. 16:28
Vannak akiknek jól áll az "öregedés". Pl most nézem újra a Döglött akták -Gyilkos elit című részét. Priscilla Pointer ( Dallasban Pamela anyukája), gyönyörű, ősz hajú hölgyként szerepel. A Dallasban nem láttam szépnek. Számos ismert és kevésbŕ ismert ember öregszik széppé. Vagy csak rajtam van más szemüveg.
kevelin2026. május 30. 10:12
Érdekes
Perzsi.2026. május 25. 13:05
gyakorlásra. Arra, hogy ilyen idősen is meg kell erőszakolnom magamat, miszerint finoman mondjam el egyes embereknek a véleményemet. Mert ugyan nem vagyok durva, de nem szépítem, tompítom a mondanivalómat, s emiatt nyersnek, durvának tűnhetek olykor.
Viszont az évek óta visszafojtott, felgyülemlett érzések megbetegítenek, ha nem mondom ki.
Sajnos olyan emberek izéire reagálnék, akik nem veszik észre magukat, a jelzéseim ellenére sem.
Perzsi.2026. május 25. 11:31
Ezt a hozzászólást a szerzője törölte.
Perzsi.2026. május 19. 14:05
Erre járnak az Ufók és utasaik. Este válaszoltam egy kedves tagnak a hozzám írt soraira, erre ma látom, hogy a neki szánt válaszom az ő hsz-e alá került. Mintha előbb válaszoltam volna az ő soraira, mint ahogyan az megjelent. Eskü, nem vagyok időutazó!🙂
( Sajnos)
Perzsi.2026. május 18. 12:33
Erre az elfuserált időjárásra. "Az én koromban bezzeg"... mármint gyerekkoromban, ilyenkor már strandoltunk. Most meg idefagyok. Visszanéztem, tavaly, május 27-én is a hidegre panaszkodtam. Kint ugyan 15 fok van, de a lakás egy jégverem. Lassan már a szomszéd nagykabátját is magamra húzom. Megfáztam.
Perzsi.2026. május 15. 12:28
Hetek óta vívódom, hogy megkérdezzem: tud valamelyikőtök Krisztinkáról?
Legalább fél éve nem blogolt. Már aggódom.
Angyalka732026. május 13. 01:21
Egy kedves költőtársunkat keresem, aki új verssel régen jelentkezett már itt a Poet oldalain.
Ki tud valamit Pödőr Györgyről?
Üdv.,Melinda
orpheus35352026. április 26. 21:09
Buborékvakság
friend2026. április 16. 19:40
Magyarország tragédiájara gondolok, amikor az ajkai
iszaptaroló gátja átszakdt és településeket árasztott el! A házakban hagyott holmikat két méter magasan belepte az iszap.10 ember meghalt és sok sérült volt és rengeteg állat elpusztult.
JPMate2026. április 16. 18:52
Rá.
Törölt hozzászólás2026. április 16. 16:16
Ezt a hozzászólást a szabályzat megsértése miatt törölték a Poet moderátorai.
A törlés oka: Tilos a politizáló, szándékosan politikai álláspontot sejtető vagy firtató hozzászólások elhelyezése.
orpheus35352026. április 8. 09:28
A választásra.😁💤
Twilight2026. április 6. 12:45
Százszínű hajnal bukott fel a réten,
kiömlött színéből kéket tojt a végen.
Piros az igazi, de jó lesz nekem kék is.
Pici nyuszim, öntözlek, add ide a lét is!
:)
Angyalka732026. március 20. 21:18
Édesanyámat régen hívtam fel, holnap bepótolom.....
Üdvözlettel Melinda
csillogo(offtopic)2026. március 17. 19:59
@orpheus3535: - köszönöm! :)
orpheus3535(offtopic)2026. március 13. 05:51
@csillogo: ❤️🌺
Perzsi.2026. március 12. 10:08
Ma "nyüzsögtem" Bank, posta, gyógyszertár, bevásárlóközpont. Valami csoda történhetett, mert mindenhol gyorsan végeztem. S ami a legszebb, mindenhol kevesek voltak, mosolyogtak, s szívből kívántak további szép napot
csillogo(offtopic)2026. március 11. 20:19
@orpheus3535: - köszönöm Weöres Sándor versét!
csillogo2026. március 11. 20:18
Erre...
"Nem elég csak szeretni, gyümölcsöt is kell teremni"
Böjte Csaba