Poetes szerzők a Gemenci színek c. kiadványban - Természet és költészet
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
zoltan.horvath2009. december 22. 18:10
Részemről köszönöm.
Bár igazából én tartozok köszönettel hogy ilyen komoly kiadványba beválasztottak.
Réthy László és Percy Bysshe Shelley közt jól érzem magam a 46.oldalon :)
emonye2009. december 22. 18:09
Na végre megtaláltam, ahol köszönetet mondhatok :)...
...mert felemelő érzés volt kézben tartani ezt a könyvet és tudni, hogy ha csak egy töredékemmel is, de részese lehetek ennek a csodának...Gyönyörű a könyv, amit szivből köszönök! Méltón kerül a fa alá...
Etka2009. december 22. 18:03
Gratulálok nektek szeretettel!
:-)
kormanyossanyi2009. december 22. 08:55
Én is szombaton kaptam meg a könyvet...Tényleg gyönyörű! Örülök, hogy több Poet-os társam versével találkozhattam benne..
Gratulálok!
juditti2009. december 21. 22:12
Én gemenci leány vagyok, pláne szívből gratulálok! :-)
janow2009. december 21. 21:13
Gratulálok nektek!
Törölt tag2009. december 21. 19:28
Törölt hozzászólás.
zoltan.horvath2009. december 21. 19:05
Szó szerint! :)
mezeimarianna2009. december 21. 19:00
Nívós :)))
zoltan.horvath2009. december 21. 18:38
A Gemenci Erdőgazdasági Zrt.
Non profit kiadványt készíttetett egy reklámstúdióval.
Aminek a topic a címe.
Ebben helyet kaptak csodálatos természetfotók.
Növények és állatok egyaránt.
Minden fotó mellett egy odaillő versrészlet van.
Ezek között egy könyvbe van zárva Petőfi Sándortól kezdve József Attilán a poet-osokkal bezárólag sok mindenki.
szebarb2009. december 21. 18:36
Nemrégen megkeresett pár embert a Poeten keresztül egy reklámcég vezetője.
Versek felhasználásához kért engedélyt egy nonprofit kiadványhoz. Temészetfotók és költészet.
Cserébe ígért egy példányt a kiadványból.
Hozzám szombaton érkezett, gyönyörű lett, öröm kézbe venni. Nagyon igényes munka, kivitel.
janow2009. december 21. 18:25
Lefordítanátok a dolgot azoknak is, akik kívülállók?
BZ2009. december 21. 18:20
Icon :)
BZ2009. december 21. 18:20
Van akinek őzike jutott :P
Törölt tag2009. december 21. 18:16
Törölt hozzászólás.
mezeimarianna2009. december 21. 18:13
engem is boldoggá tett és örültem,hogy újra ismerős nevekkel találkozhattam...ez maga a csoda ami boldoggá tesz újra és újra fellapozva :)))Örülök nektek és nagyszerű érzés velük,veletek :)))
19702009. december 21. 18:12
Számomra is káprázatosak a fotók és a versek!Ahogy Zolka írta:igazi érték! :-)))
BZ2009. december 21. 18:11
Igen, kicsit én is meglepődtem. Nagyon kellemes csalódás volt.
zoltan.horvath2009. december 21. 18:09
Jó ötlet volt a topic!
Nekem is megfordult a fejemben az elindítása.Csak hát az idő.
Bennem is hasonló érzéseket keltett amikor tegnap kézbe vehettem.
Nagyon kellemes csalódás volt hogy sokkal komolyabb mint amilyenre számítottam.
szebarb2009. december 21. 18:06
Szerintem is gyönyörű és örülök én is.