Poetes szerzők a Gemenci színek c. kiadványban - Természet és költészet

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

zoltan.horvath2009. december 22. 18:10

Részemről köszönöm.
Bár igazából én tartozok köszönettel hogy ilyen komoly kiadványba beválasztottak.
Réthy László és Percy Bysshe Shelley közt jól érzem magam a 46.oldalon  :)

emonye2009. december 22. 18:09

Na végre megtaláltam, ahol köszönetet mondhatok :)...
...mert felemelő érzés volt kézben tartani ezt a könyvet és tudni, hogy ha csak egy töredékemmel is, de részese lehetek ennek a csodának...Gyönyörű a könyv, amit szivből köszönök! Méltón kerül a fa alá...

Etka2009. december 22. 18:03

Gratulálok nektek szeretettel!
 :-)

kormanyossanyi2009. december 22. 08:55

Én is szombaton kaptam meg a könyvet...Tényleg gyönyörű! Örülök, hogy több Poet-os társam versével találkozhattam benne..
Gratulálok!

juditti2009. december 21. 22:12

Én gemenci leány vagyok, pláne szívből gratulálok!  :-)

janow2009. december 21. 21:13

Gratulálok nektek!

Törölt tag2009. december 21. 19:28

Törölt hozzászólás.

zoltan.horvath2009. december 21. 19:05

Szó szerint!  :)

mezeimarianna2009. december 21. 19:00

Nívós :)))

zoltan.horvath2009. december 21. 18:38

A Gemenci Erdőgazdasági Zrt.
Non profit kiadványt készíttetett egy reklámstúdióval.
Aminek a topic a címe.
Ebben helyet kaptak csodálatos természetfotók.
Növények és állatok egyaránt.
Minden fotó mellett egy odaillő versrészlet van.
Ezek között egy könyvbe van zárva Petőfi Sándortól kezdve József Attilán a poet-osokkal bezárólag sok mindenki.

szebarb2009. december 21. 18:36

Nemrégen megkeresett pár embert a Poeten keresztül egy reklámcég vezetője.
Versek felhasználásához kért engedélyt egy nonprofit kiadványhoz. Temészetfotók és költészet.
Cserébe ígért egy példányt a kiadványból.
Hozzám szombaton érkezett, gyönyörű lett, öröm kézbe venni. Nagyon igényes munka, kivitel.

janow2009. december 21. 18:25

Lefordítanátok a dolgot azoknak is, akik kívülállók?

BZ2009. december 21. 18:20

Icon  :)

BZ2009. december 21. 18:20

Van akinek őzike jutott  :P

Törölt tag2009. december 21. 18:16

Törölt hozzászólás.

mezeimarianna2009. december 21. 18:13

engem is boldoggá tett és örültem,hogy újra ismerős nevekkel találkozhattam...ez maga a csoda ami boldoggá tesz újra és újra fellapozva :)))Örülök nektek és nagyszerű érzés velük,veletek :)))

19702009. december 21. 18:12

Számomra is káprázatosak a fotók és a versek!Ahogy Zolka írta:igazi érték! :-)))

BZ2009. december 21. 18:11

Igen, kicsit én is meglepődtem. Nagyon kellemes csalódás volt.

zoltan.horvath2009. december 21. 18:09

Jó ötlet volt a topic!
Nekem is megfordult a fejemben az elindítása.Csak hát az idő.
Bennem is hasonló érzéseket keltett amikor tegnap kézbe vehettem.
Nagyon kellemes csalódás volt hogy sokkal komolyabb mint amilyenre számítottam.

szebarb2009. december 21. 18:06

Szerintem is gyönyörű és örülök én is.